China bitumit të modifikuar membranë i papërshkueshëm nga uji prodhimit linjë

Përshkrim i shkurtër:

Quick Details Place of Origin: Hebei, China (Mainland) Brand Name: HONGTAI Model Number: HT-8000 After-sales Service Provided: Engineers available to service machinery overseas Product name: SBS/APP asphalt waterproof membrane Voltage: 380v/50HZ Capacity: 3000-15000square meter/day Warranty: 12 Months Length: 50-60m Power: 220KW Main Workshop: 90m*12m*8m Labor: 5-10 Compressed air: 0.7Mpa,0.6M3/min Inforcement: polyester or fiberglass Packaging & Delivery Packaging Details According...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Details shpejta

  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: HONGTAI
  • Numri Model: HT-8000
  • Pas shitjes shërbimi kusht: Engineers dispozicion për makineri e shërbimeve jashtë shtetit
  • Emri i produktit: SBS / APP asfalt membranë i papërshkueshëm nga uji
  • Voltage: 380V / 50Hz
  • Kapaciteti: 3000-15000square meter / ditë
  • Garanci: 12 muaj
  • Length: 50-60 milionë
  • Fuqia: 220KW
  • Kryesore Workshop: 90m * 12m * 8m
  • Punës: 5-10
  • Ajër i ngjeshur: 0.7Mpa, 0.6M3 / min
  • Inforcement: poliestër ose fije qelqi

  Packaging & dorëzimit

  detajet Paketimi Përputhje me kërkesat tuaja
  Koha e dërgimit 90 ditë pas marrjes depozitave

  China bitumit të modifikuar membranë i papërshkueshëm nga uji prodhimit linjë

  Modifikuar Membrana bitumi hidroizoluese është përdorur gjerësisht në ndërtesat industriale dhe civile, të tilla si çati, bodrum, tualet, ura, park, pishinë, tunel për të papërshkueshëm nga uji dhe moistureprof. Bitum është një hidrokarbon dhe është krijuar natyrale nga vaj papërpunuar. Kjo është një dyqan i dobishëm karbonit dhe nuk gjenerojnë gazeve serë. Prandaj, membrana është një mënyrë e qëndrueshme për ruajtjen e karbonit në sipërfaqen e Tokës.

  Imazhet e detajuara

  parimi i punës

  Parimi i gjithë punës mund të ndahet në 3 hapa.

  1. Për përzierje bitum, pluhur gome, pluhur pudër talk, vaj motori dhe disa materiale të tjera me anë të tanke përzierjen (tank përzierjen duhet të mbahet ngrohtë nga nafta përçueshmëri) .Të përzierjet gatshme mund të quhet përzierje bituminoze.

  2. Përzierjet bituminoz do të deliveryed në shtresë pools.Then materiali bazë (perforcues) do të jenë të veshura me mixtures.At bituminoz fundit, perforcues veshura do të mbuluara nga PE film ose rërë ose materials.At tjetër që kohë, membrane bitum paraprak formimin.

  3. Produktet e gatshme do të jetë ftohur nga uji dhe ajri, atëherë të jetë i mbështjellë nga autowinder.

  stander

  EN ISO 12100-2010

  parametrat teknike

  Finished Products

  Packaging & Shipping

  Paketimi: çdo pjesë është e mbushur me kujdes për të shmangur dëmtimin gjatë transportit.

  Shipping: port Tianjin

  FAQ

  Q1: A keni përdorur një ofrues të veçantë për lëndët e para?
  Po, ne mund të ofrojmë të lëndëve të para për ju, megjithatë, klientët tanë mund të blejnë materialet dash në tregun e tyre.
  Q2: Sa kohë është jeta punës e kompjuterin tuaj?
  Jeta punës është mbi 15 vjet dhe garanci është 1 vit.
  Q3: Cila është shërbesa juaj e teknologjike?
  Ne do të dërgojë inxhinierët tanë për të fabrikës klientit tonë për të rregulluar makinat deri ynë
  ndaj klientit mund të veprojë ato.
  Q4: A ju disa video ku ne mund të shohim vija prodhimin?
  Po, ne mund të japin disa video duke e bërë klientët tanë të kënaqur.


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat !