• 1
 • 6

pse zgjedhin Cardone

Xinle Hongtai makineri pajisje papërshkueshëm nga uji fabrikë u themelua në vitin 1990. Kjo është një sipërmarrje të teknologjisë e specializuar në zhvillimin dhe prodhimin e pajisjeve të papërshkueshëm nga uji. "Hongtai" që nga themelimi i kompanisë, mbështetje dhe dashuri nga ana e kolegëve nga të gjitha sferat e jetës, për të shprehur mirënjohjen tonë të sinqertë. <Br> Hongtai papërshkueshëm nga uji kompani makineri pajisje, që nga fillimi i tij, ka fituar katër shtetas parë

Lexo më shumë

Featured produktet

Kompania lajmeve

 • 07/03/19

  Bituminous Paints Market Generation,Regul...

  The robust growth of the construction industry in several parts of the world is helping the global bituminous paints market in gaining traction. There is a high demand for bituminous paints across the industry owing t...
  read more
 • 01/03/19

  At 4% CAGR, Polymer Modified Bitumen (PMB...

  Feb 21, 2019 (Heraldkeeper via COMTEX) — Global Market Insights, Inc. add New Polymer Modified Bitumen (PMB) Market report provides in-depth information about Industry overview, top vendors, Key market highlight...
  read more
 • 27/02/19

  Master Builders Solutions® presents innov...

  BASF’s Master Builders Solutions experts will be presenting their innovative solutions in the concrete admixtures segment at this year’s BetonTage exhibition, held from 19 through 21 February 2019 in Neu-Ulm. At the e...
  read more
 • 25/02/19

  Global Waterproofing Chemicals Market by ...

  Waterproofing is a process that is designed to prevent water from penetrating into a building. Typically, waterproofing is incorporated in various layers and implemented in various stages of construction to develop mu...
  read more
 • 26/12/18

  Laying Direction of Waterproof Machinery ...

  Laying direction of waterproofing machinery rolls: The overlap joints should be overlapped along the flow direction, usually parallel to the roof ridge or the long side of the roof. On the premise of not affecting the...
  read more

mendoj për kohën tuaj

WhatsApp Online Chat !